Hoppa till innehåll

I HUVUDET PÅ EVA P

tankar, händelser & annat

Meny
  • Blog
  • Home
  • Mindset Communication
  • Mindset Marbella
  • Om Eva P…
Meny

Vågor..

Publicerat den november 2, 2015 av Eva P

image
Jag brukar ju ofta nämna hur mycket jag uppskattar ljudet från vågorna som rullar in. De senaste 24 timmarna har det varit lite si och så med rullande vågor. Bitvis har det varit vågor på 6,5 meter som inte rullat utan slagit in över kusten.
Då är det snarare ett dån. Inte vackert och avslappnande men fascinerande på något sätt. Nu har allt lugnat ner sig och vi får hoppas att det kommer lite sol och värme igen..

image
Har haft lite kontakt med Sheikh de senaste dagarna. Han är ju tyvärr inte tillbaka i Svtige och hos oss men han har det bra. Tänkte berätta lite mer om det i en blogg under de närmaste dagarna.

Nu ska jag fortsätta läsa Frida Boisens bok Digital succé. Ska berätta sedan om jag kan rekommendera den..

Kram 💛

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Search

Archives

Categories

  • Ett fenomen
  • I huvudet just nu…
  • Okategoriserat
  • Tillbakablickar

Archives

© 2025 I HUVUDET PÅ EVA P | Drivs med Superbs Personligt bloggtema