Hoppa till innehåll

I HUVUDET PÅ EVA P

tankar, händelser & annat

Meny
  • Blog
  • Home
  • Mindset Communication
  • Mindset Marbella
  • Om Eva P…
Meny

Relaxing Sunday..

Publicerat den mars 29, 2015 av Eva P

image
Det här är vad man kalla klarblå himmel! Legat i skuggan i solstolen och njutit av såväl vila som väder. Så underbart välbehövligt. Gäller att passa på
för i morgon är det måndag och då ska en del fixas, telefon och sms börjar inkomma och likaså mail..

image
Karisma njuter hon oxå. Speciellt på promenaderna ute i trädgården. Ikväll middag med Pappa i Gamla Stan. Premiär för Karisma att gå på restaurang och även att promenera i Gamla Stan. Intrycken kommer aldrig ta slut..

image
Mottot för veckorna här. Få saker som behövs gjorda men utan någon som helst stress.. Återfå lugnet.

image
Kan inte släppa det där med syrenernas tid för min fest. Kommer nog flytta fram den några veckor till juni. Vet att många har agendorna fulla i juni men då återstår prioritering. Något vi ju ändå alltid måste hålla på med hela tiden..

image

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Search

Archives

Categories

  • Ett fenomen
  • I huvudet just nu…
  • Okategoriserat
  • Tillbakablickar

Archives

© 2025 I HUVUDET PÅ EVA P | Drivs med Superbs Personligt bloggtema