Hoppa till innehåll

I HUVUDET PÅ EVA P

tankar, händelser & annat

Meny
  • Blog
  • Home
  • Mindset Communication
  • Mindset Marbella
  • Om Eva P…
Meny

Somnade tidigt

Publicerat den april 11, 2014 av Eva P

image
Somnade tidigt och vaknade tidigt, lite väl tidigt för att gå upp bara. Fredagen kommer bestå Av #hardwork..
Telefonsamtal (jag som hatar att prata i telefon), så mycket administration som möjligt och så ett överlämningsmöte till Ernst & Young. Det sista innebär ju en framtida minskad arbetsbelastning så det mötet är ju bra.

Vill jobba undan så mycket som möjligt för det är ju inte särskilt kul för Världens bästa Anton att åka på påsklov till Marbella med en moster som sitter på kontoret. Inte så kul för mig heller den delen, speciellt inte om det fantastiska vädret håller i sig. Hoppas hoppas att det gör det.

I morgon ska jag prova Blocket för första gången i mitt liv, kanske ger mersmak, har ju massa saker, väskor mm som jag aldrig använder.
Den här gången gäller det tre biljetter till Weeping Willows på Rivsl den 14/4 som säljs till ord biljettpris. Hade ju så gärna velat gå men Anton & jag åker ju den 13/4. Vi får se om de blir sålda och om jag får ”blodsd tand” Skulle ju göra massa kul om jag fick in pengar på sådant jag ändå inte använder/vill ha. Japp, vi får helt enkelt se,

Nu ska vi däremot se om jag kan somna om:)

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Search

Archives

Categories

  • Ett fenomen
  • I huvudet just nu…
  • Okategoriserat
  • Tillbakablickar

Archives

© 2025 I HUVUDET PÅ EVA P | Drivs med Superbs Personligt bloggtema