Hoppa till innehåll

I HUVUDET PÅ EVA P

tankar, händelser & annat

Meny
  • Blog
  • Home
  • Mindset Communication
  • Mindset Marbella
  • Om Eva P…
Meny

Längtan..

Publicerat den april 29, 2017april 29, 2017 av Eva P

 


Jag saknar verkligen Marbella och livet där. Alltid soligt och behaglig temperatur – hoppas att jag kan åka dit hyfsat snart igen.. I morgon ska det bli 11 grader men mulet och på måndag 13 grader och sol – hurra!

Apropå Marbella.. det blir fler och fler som åker dit.. Jag får rätt ofta mail där det efterfrågas tips mm om Marbella, jättekul och jag hoppas att jag kan träffa några av dem i Marbella.

Pappa är kvar i Marbella någon vecka till, skulle gärna få till det att åka ner och vara med honom några dagar innan han åker hem men det kommer nog dessvärre inte gå.. Får bli lite längre fram.. Flytta ska han göra oxå, då kommer han säkert behöva lite hjälp i flyttbestyren. Han flyttar till en lite mindre lägenhet men i samma hus, perfekt lösning tycker jag.

Nu ska jag lyssna på Daniel Redgerts podd där han intervjuar Martina Bonnier..

xo

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Search

Archives

Categories

  • Ett fenomen
  • I huvudet just nu…
  • Okategoriserat
  • Tillbakablickar

Archives

© 2025 I HUVUDET PÅ EVA P | Drivs med Superbs Personligt bloggtema