Hoppa till innehåll

I HUVUDET PÅ EVA P

tankar, händelser & annat

Meny
  • Blog
  • Home
  • Mindset Communication
  • Mindset Marbella
  • Om Eva P…
Meny

Det var inte lätt..

Publicerat den oktober 21, 2014 av Eva P

..att få en regelbunden sömn i matt:( Tur man inte har en fullmatad agenda i dag) Önskar nara att mötet med Lantmäteriet börjat något senare.. Men överlevde, kom upp i tid och mötet gick bra. Nu hemma igen för att jobba på lite.

image
Sigge is back! Han sitter här bredvid mig i soffan:) Teresa & Zenon är här och städar, så nu får jag ett välstädat hem och renbäddad säng. Bra dag så här långt alltså, peppar peppar ta i trä. Ska vara hemma med Sigge hela dagen..

image
Bortsett från ett snabbt litet ärende vid fem-tiden kom jag just på men det går rätt fort. Har lite text kvar att skriva till Con Passies hemsida, det och lite annat tänkte jag hinna med innan fem.

Kram

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Search

Archives

Categories

  • Ett fenomen
  • I huvudet just nu…
  • Okategoriserat
  • Tillbakablickar

Archives

© 2025 I HUVUDET PÅ EVA P | Drivs med Superbs Personligt bloggtema